Vyrábíme obrázky z knoflíků | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vyrábíme obrázky z knoflíků

Jen v málokteré domácnosti se nenajde krabička nebo sáček plný pestrobarevných knoflíčků. Všichni nacházíme po kapsách u nového oblečení kousky látek s přišitými knoflíčky a schováváme je. Co kdyby se nám některý knoflík utrhl a ztratil? Jenže většinou se žádný neztrácí, a tak se nám doma pomalu ale jistě rozrůstá malá knoflíková sbírka.

Právě přišel ten správný čas celou zásobu knoflíků proměnit na pěkný obrázek do pokojíčku. A určitě nezapomeňte zapojit děti. Při práci s knoflíky si totiž děti procvičí jemnou motoriku a můžou si i zopakovat jednotlivé barvy.

Předkreslete si základní tvar, například kmen stromu, ale můžete na podklad kmen i našít z hnědé látky nebo vyšít hnědou vyšívací bavlnkou. Knoflíčky, které vytvoří korunu stromu, pak můžete lepit tavnou pistolí, lepidlem nebo i našívat jehlou a nití.

 

 

Z knoflíků nemusíte tvořit jen strom, ale třeba traktor, sovu, rybku, nebo motýlka či horkovzdušný balon. Fantazii se meze nekladou!

            

                  

            

24. 3. 2021Přidat komentář

Vaše jméno:
Předmět:

> Komentáře