Netradiční výstava Jizerská 50 Viděna šesti | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Netradiční výstava Jizerská 50 Viděna šesti

V úterý 26. ledna otevřela Leica Prague Gallery virtuální dveře do svých prostor, kde můžete zhlédnout online výstavu nesoucí název Jizerská 50 Viděna šesti. Výstava potrvá až do konce února a pokud vládní opatření povolí, budou si ji moct návštěvníci prohlédnout i osobně. Padesátý třetí ročník ikonického závodu v běhu na lyžích zachytily významné osobnosti české fotografie: Jiří Langpaul, Jan Šibík, Daniel Hušták, Markéta Navrátilová, Lukáš Dvořák a Tomáš Vocelka.

  

 

Návštěvníci mohou zhlédnout unikátní výstavu, která na Jizerskou 50 nahlíží z různých úhlů pohledu a zachycuje jedinečné okamžiky závodu, který zažíval své velké drama ještě než vůbec 7. února 2020 odstartoval, a to kvůli velké oblevě a nedostatku sněhu. Ale jak už to u velkých příběhů bývá, a tím Jizerská 50 bezpochyby již po desítky let je, zažili organizátoři i závodníci jeden z nejlepších ročníků, které pamatují. A že nejde o plané řeči dokládá právě i svědectví zachycené na fotografiích šesti autorů. Každý z nich přináší originální pohled na určitý aspekt závodu a nechává nahlédnout do zákulisí daleko hlouběji, než by se na první pohled mohlo zdát.

 

Jizerská 50 je ideálním tématem k výstavě fotografií. Je totiž o příbězích. A každý jeden z účastníků píše do stopy ten svůj, díky kterému je Jizerská 50 tím, čím je. Staňte se na pár okamžiků součástí ivy. Virtuální prohlídku výstavy naleznete ZDE a věříme, že brzy budete mít možnost jedinečné záběry vidět na vlastní oči i přímo v galerii.

Nechte se pozvat od samotných autorů.

4. 2. 2021Přidat komentář

Vaše jméno:
Předmět:

> Komentáře