Autopatie a nemoci | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Autopatie a nemoci

V minulém článku jsme si osvětlili, co je vlastně „AUTOPATIE“ a jakých principů využívá.

V tomto článku se budeme věnovat, které všechny nemoci se dají autopatií léčit. Za zmínku jistě stojí i to, že autopatií neléčíme pouze lidi, ale také zvířata, u kterých je také velmi účinná.

Z vlastní zkušenosti mohu poskytnout jeden příklad:

Mladá želva (6 let) požila vápno rozsypané na trávníku. Vypadala už hodně špatně. Hlavička ji padala, měla bubliny u nozder. Po opakovaném podání autopatického preparátu z jejích slin se želva začala vracet pomalu k normálu.

Autopatií lze léčit například tyto nemoci: atopický ekzém, migrény, alergie, bolesti kloubů, sklon k opakovaným infekčním onemocněním, poruchy štítné žlázy, cukrovka, astma, autismus, deprese, panická ataka, chronická únava, chronický zánět střev, rakovinu, nespavost a mnoho dalších dlouhodobých či opakovaných problémů u dětí i dospělých.

U dětí působí léčba zpravidla rychleji, protože jejich organismus ještě není tolik zatížen a znečištěn.

U akutních případů, jakými jsou např. angína, chřipka, akutní zánět průdušek či vedlejších nosních dutin apod. autopatie působí tak, že symptomy vymizí po včasně vyrobeném preparátu úplně či nemoc proběhne ve zrychlené a mírnější formě.

 


28. 1. 2021Přidat komentář

Vaše jméno:
Předmět:

> Komentáře