Nová lesní stezka Vyhlídka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Nová lesní stezka Vyhlídka

Víte o tom, že ve Frýdlantu nad Ostravicí ke konci loňského roku otevřeli novou lesní stezku pro děti? Nachází se v městském lese nad budovou horské služby v Pstružovské ulici nedaleko vrcholu Ondřejník.

         

Stezka je lemována informačními tabulemi, které poskytují informace o fauně a flóře tohoto území. Samozřejmostí jsou také dřevěné lavičky, které po cestě potkáte a kde si můžete odpočinout.

Děti jistě uchvátí dvě vyhlídky v podobě velkého ptačího hnízda zavěšené na stromech a houpací sítě, kde je možné pozorovat oblohu.

          

Samotná stezka je poměrně krátká, cca 1 km, takže ji jistě zvládnou i ti nejmenší. Ale i s kočárkem byste neměli mít problém projet.

 

Na konci stezky, vedoucí podél ulice Ondřejnická, navíc vyrostlo workoutové hřiště z akátového dřeva pro starší děti a dospělé, a také zde najdete dvě zastřešená posezení, kde si můžete jako zaslouženou odměnu dát svačinu.

                               

Fotografie: Malivyletnici.cz

6. 1. 2021Přidat komentář

Vaše jméno:
Předmět:

> Komentáře