AUTOPATIE = CESTA KE ZDRAVÍ | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

AUTOPATIE = CESTA KE ZDRAVÍ

Tento článek pojednává o alternativní léčebné metodě, která je velmi účinná jak u akutních stavů, tak také u, z hlediska lékařů, „nevyléčitelných“ nemocí.

Jak všichni víme, nemoci jsou vždy spojené s našimi emocemi. Každá nemoc má svůj emocionální podtext. I když si to většina lidí nehodlá připustit, je to tak.

Ve své praxi se nyní setkávám hojně s lidmi, kteří trpí psychickými potížemi. V této době se ale není čemu divit. I na tyto záležitosti je autopatie výborná.

Je to metoda založená na stimulaci jemnohmotné sféry, na celkově pozitivním ovlivňování lidského organismu. Její základy stojí na principech klasické homeopatie, kdy se podobné léčí podobným, ale autopatie tuto metodu povýšila ještě o stupeň výše a v řeči laika to znamená, že se stejné léčí stejným. Pokud tedy v klasické homeopatii léčíme jakoukoli nemoc, tak ale používáme pouze přibližnou informaci, obecně napotencovanou (naředěnou), zatím co v autopatii podáváme lék naprosto přesně sestavený na Váš vlastní problém. Využívány jsou totiž Vaše vlastní tělesné informace, (slina, dech, krev apod.), které obsahují přesně to „sérum“, které potřebujete, aby se tělo začalo samo „opravovat“. Při léčbě lze využít jakoukoli tělesnou informaci.

Velmi účinná je tato metoda zejména u chronických nemocí.

1. 1. 2021Přidat komentář

Vaše jméno:
Předmět:

> Komentáře