Přijďte navštívit Muzeum Lichožroutů | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Přijďte navštívit Muzeum Lichožroutů

Máte rádi Lichožrouty? A víte, že právě dnes se otevřelo také Muzeum Lichožroutů v pražské Ville Pellé v Praze? Výstava Galiny Miklínové Muzeum Lichožroutů - vstup vítaný!!! je multimediální retrospektivou ilustrátorky, výtvarnice a filmařky, která příběhy Lichožroutů stvořila s básníkem Pavlem Šrutem.

 

„Návštěvníci se na výstavě setkají i s populárním Vombatem Jirkou a Cílovníky Evy Papouškové a s ”klanarády” klan u H2O – Hugem, Hubertem a Ofélií z oblíbených knih Petra Stančíka. Dále se Šrutovým Kokosovým dědkem, panem Kdybychem, Myšutem a jinými. A také s Péťou Fotkou a Kanafáskem,“ dodala Galina Miklínová.

 

Muzeum Lichožroutů najdete ve Ville Pellé až do 28. března 2021. Od ledna se k výstavě připojí i tvůrčí dílny, besedy nebo kolentované prohlídky.

                    

                                                      

3. 12. 2020Přidat komentář

Vaše jméno:
Předmět:

> Komentáře