I krásné město Český Krumlov již nabírá dech | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

I krásné město Český Krumlov již nabírá dech

Český Krumlov, město zapsané na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO, těžce zasažené stejně jako další významné turistické destinace koronavirovou krizí, se pomalu začíná nadechovat. V nejistotě dnů příštích a v omezeném rozsahu se sem znovu vrací špičková kultura. A nejen ta. Město ožívá i pohybem a dětskými programy.

 

Na své si zde přijdou všechny věkové generace. Zažít lze nejen Krumlov historický, ale také hudební, v pohybu a to vše i s dětmi. V rámci podpory rodinné dovolené na jihu Čech ze strany Jihočeského kraje je možné také využít slevové vouchery s třetinovou slevou na ubytování. „Rodinné programy po celé léto nabízí Museum Fotoateliér Seidel či Kláštery Český Krumlov, kde připravili hned několik zajímavých zážitkových aktivit pro rodiny s dětmi. Každý čtvrtek, pátek, sobotu, neděli a o všech svátcích je možné se spolu s dětmi vydat na zábavnou prohlídku města,“ konstatoval produktový manažer turistické oblasti Český Krumlov Region Miroslav Březina.

 

Ani o pohybové aktivity není přímo ve městě nouze. Krumlově letos v létě nabízí hned na třech místech říční koupání. Mola a upravené vstupy do vody jsou nově umístěna před zahradním domkem, ateliérem Egona Schieleho, v místech bývalé krumlovské plovárny na rozhraní městského parku a parkoviště P3 a na břehu naproti Hotelu Růže. Nové sportovní vyžití najdou obyvatelé i návštěvníci Českého Krumlova nedaleko centra. V Jelení zahradě vzniklo zbrusu nové discgolfové hřiště, které je zdarma přístupné všem zájemcům.

 

Letošní 34. ročník Festivalu komorní hudby mimořádně zakončí 24. a 25. července Barokní noci na zámku Český Krumlov. Na své si v Krumlově přijdou i milovníci jiných hudebních žánrů. Do Pivovarských zahrad v létě zavítá Divokej Bill, Chinaski, Wohnout nebo kapela Mirai. Na přelom září a října je plánováno 13 koncertů v rámci přesunutého Mezinárodního hudebního festivalu.

Českokrumlovsko patří mezi turisticky nejatraktivnější regiony České republiky. Nabízí širokou škálu turistických zajímavostí od přírodních krás přes oblíbené možnosti vodáctví na řece Vltavě až po řadu nádherných stavebních památek. Turistická oblast Český Krumlov Region tak stojí na již existujících vazbách a propojeních, které mají silný budoucí rozvojový potenciál a jsou i přirozeně integrované ve velmi funkční celek. Turistická oblast se opírá o dvě velmi silné globální značky: Jižní Čechy a Český Krumlov. 

                                                                                     

 

 

18. 8. 2020Přidat komentář

Vaše jméno:
Předmět:

> Komentáře