Stýská se vám po chození do knihoven? Zkuste #knihovnyprotiviru! | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Stýská se vám po chození do knihoven? Zkuste #knihovnyprotiviru!

Jste zvyklí chodit do veřejných knihoven, které jsou teď z pochopitelných důvodů zavřené, a vám chybí pravidelný přísun čtiva?

A slyšeli jste už o #knihovnyprotiviru? Tak schválně, zkuste si toto heslo zadat do vyhledávače na Facebooku či Instagramu a vyjede vám mnoho odkazů na knihovny, které nabízí elektronické knihy ke stažení ZDARMA.

Další knihovny, jako například Městská knihovna v Praze, jdou ještě dál, a kromě e-knih, nabízí také pohádky k poslechu, anebo kvízy, omalovánky či pohádové pexeso, takže zábava pro děti v čase karantény, se nám pěkně rozšiřuje, co říkáte? Stačí se podívat sem.Dospělým zase jistě udělá radost sbírka moderních románů současných autorů, ke stažení také samozřejmě zdarma.

Severočeská vědecká knihovna v Ústí nad Labem přesouvá většinu svých aktivit na web, nepřijdete tedy ani o tvoření s Terkou ani o Tátovské čtení.

Městská knihovna Louny zase denně připravuje živé vysílání pro děti.

 

 

Nahlédnout do světového a českého denního tisku, poslechnout si hudbu, přečíst odborné texty pro studenty apod. můžete také na webu Krajské vědecké knihovny v Liberci.

 

A pokud by vám to snad stále bylo málo a nenašli jste, co jste hledali, zkuste osvědčený centrální portál Knihovny.cz, najdete přes 600 000 volně dostupných online dokumentů.

 

Čtěte, hrajte si, bavte se a zůstaňte zdraví!

 

 

 

Petra Kottová

29. 3. 2020Přidat komentář

Vaše jméno:
Předmět:

> Komentáře