Ledové království II už brzy v kinech | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Ledové království II už brzy v kinech

Máte doma malou milovnici Elsy a Anny? Frčíte na vlně Ledového království? Běhá vám dcerka po bytě s rukavicemi a snaží se vše zmrazit? Pak vám naprosto rozumím! Podobné situace se u nás opakovaly cca jeden celý dlooouhý rok. :-) Ale POZOR! Protože historie se opakuje! Do kin se totiž řítí film Ledové království II.  

 

 

A tentokrát se dozvíte, proč se vlastně Elsa narodila s kouzelnou mocí. Odpověď ji totiž svůdně volá a zároveň hrozí, že zničí její ledové království. Společně s Annou, Kristoffem, Olafem a Svenem se královna Elsa vydává na nebezpečnou a pozoruhodnou cestu. Ve filmu „Ledové království“ se Elsa obávala, že je pro svět příliš mocná. Ve snímku „Ledové království II“ musí doufat, že je mocná dostatečně.

Film je výsledkem práce Oscary® ověnčeného týmu – režisérů Jennifer Lee a Chrise Bucka, producenta Petera Del Vecha a textařů Kristen Anderson-Lopez a Robert Lopeze. V původním znění uslyšíme Idinu Menzel, Kristen Bell, Jonathana Groffa a Joshe Gada.

Českou premiéru přinese Falcon do našich kin již 21. listopadu 2019.

Ještě vám prozradím jednu zajímavost: "Ledové království" z roku 2013 je po "Lvím králi" z roku 2019 druhým nejvýdělečnějším animovaným filmem všech dob.

Jo a abych nezapomněla - příští týden pro vás budeme mít soutěž o vstupenky a hned po premiéře filmu pro vás budeme mít i videopozvánku s názory dětí a naší redaktorky.

 

Pro Kam s dětmi
maminka Petra

 

13. 11. 2019Přidat komentář

Vaše jméno:
Předmět:

> Komentáře