DinoPark Liberec | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

DinoPark Liberec

O víkendu jsme se s rodinou vydali do Liberce. Lyžovat na Ještědu se nám příliš nechtělo, tak jsme vyrazili prozkoumat liberecký DinoPark a nyní vám přináším krátkou reportáž. 

DinoPark Liberec je celoročně otevřený krytý zábavní park, který se rozprostírá ve třech patrech nákupního centra Plaza Liberec a nabízí zábavu a dobrodružství pro celou rodinu. Jednodenní vstupné pro dospělého je 150 Kč, děti od 3 do 15 let zaplatí 100 Kč a děti do 3 let mají vstup zdarma. Mají také celkem výhodné roční permanentky, pro lidi z okolí se určitě vyplatí. 

 

DinoPark

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Samotná návštěva parku se nám velmi líbila, dcera byla nadšená. Prožili jsme simulovaný velký třesk, viděli spoustu dinosaurů v životních velikostech, v prehistorickém pralese zažili tropický déšť a umělou mlhu. Zkrátka dobrodružství jak má být. 

Po celém areálu se nachází velké množství atrakcí pro děti všech věkových kategorií, paleontologické hřiště, stezka DinoTrek, DinoLaser a dále občerstvení a prodejna suvenýrů. Nám se ještě hodně líbilo 4D kino a film Fino Dino a Dina Mina, kde nás tito dva dinosauři provedli říší druhohor. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Návštěvu DinoParku hodnotím velmi dobře! Nejmenší, malí i velcí si tu najdou to, co je právě baví a zajímá. 

 

Denisa Hamplová, redakce

24. 1. 2019Přidat komentář

Vaše jméno:
Předmět:

> Komentáře