Sport dětem prospívá | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Sport dětem prospívá

Sport dětem prospívá: „Individuální tréninky otevírají nové možnosti.“


 „Hromadné pohybové aktivity a kroužky nemusí být vždy dostačující, proto jsou stále oblíbenější individuálnítréninky určené i pro děti“, říká hlavní trenér Robert  Turák, který se na individuálních trénincích v RIOSO se svým týmem dětem věnuje.

 

Jaké jsou výhody individuálních sportovních tréninků dětí?

Intenzita individuálních nebo malých skupinových (maximálně 5 děti ve skupině) tréninků má samozřejmě úplně jinou úroveň. Trenér se může mnohem více soustředit na činnosti a výkony jednotlivých dětí, opravovat jejich chyby a zdokonalovat jejich výsledky. Dítě se rychleji posouvá, získává sebejistotu, schopnosti a dovednosti se zlepšují. Výhodou je i větší bezpečnost, protože při individuálním tréninku může trenér na děti mnohem lépe dohlížet.

 

Pro koho jsou individuální tréninky dětí vhodné?

  • Využívají je například děti, které hrají ve sportovních klubech, ale výkonnostně zaostávají, takže se potřebují zlepšit, aby ve sportovním klubu mohli zůstat.
  • Individuálních tréninků se zúčastňují i děti, které jsou ve sportu nadprůměrně talentované a chtějí se v budoucnu stát v danem sportu profesionály.
  • Vhodné jsou také pro děti, které se teprve na sport chystají – potřebují získat základy, aby je do sportovního klubu přijali.
  • Nakonec jsou sportovní individuální tréninky vhodné pro všechny děti, které nejsou ve sportovních klubech, prostě je sport baví a chtějí se ho naučit na nějakou úroveň.

 

Kde a jak přihlásit svoje dítě na individuální sportovní trénink?

Na webové stránce www.rioso.cz nalezete kontaktní formulář, kde napíšete základní informace o dítěti, jako jsou jméno, věk, zda provozuje fotbal či atletiku aktivně v nějakém klubu, nebo není členem klubu, v čem by se měl zlepšit, případně jiné požadavky a dotazy.

 

Mnohem více informací pak samozřejmě najdete na www.rioso.cz

Tak sportu zdar!

13. 9. 2018Přidat komentář

Vaše jméno:
Předmět:

> Komentáře