Chefparade aneb Dětská narozeninová oslava trochu jinak | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Chefparade aneb Dětská narozeninová oslava trochu jinak

Blíží se narozeniny vašeho dítěte a vy začínáte panikařit, kam všechny usadíte, co budete vařit a kdo potom uklidí všechen ten nepořádek?

Chefparade má pro vás řešení. Pro dítě zorganizují takovou narozeninovou oslavu, na kterou nikdy nezapomene. Spojení dobrého jídla, vzájemné spolupráce, hudby a příjemné atmosféry, je ideálním řešením pro netradiční narozeninovou oslavu.

Během oslavy si děti uvaří 3chodové menu dle vašeho/jejich výběru. To vše za pomoci šéfkuchaře a hostesky. Mohou se těšit i na vlastnoručně ozdobený dort, spoustu her s kamarády a hodně zábavy.

V Chefparade je možné připravit tématickou výzdobu, zajistit kouzelníka, karikaturistu, facepainting, modelování balónků a mnoho dalších. Děti si kromě vaření zahrají i hry typu: poznávání chutí, Popelka, Krmení Nutellou „naslepo“, šléhání bílků a kulinářský kvíz.

Vyměňte si s dětmi na jedno odpoledne role. Odpočiňte si, zatímco děti vaří. Hosteska pro rodiče připraví občerstvení formou francouzských delikates nebo ovocnou či zeleninovou mísu. Objednejte si kávu, pivo, nealko nápoje, francouzská vína či lahev Prosecca a relaxujte společně s ostatními rodiči.

Chefparade také zajistí pro děti zástěrky s jejich jmény, kuchařské čepice, chňapky, vařečky nebo diplomy.

Standardní délka dětské party s vařením je 3 hodiny, ale pokud byste měli zájem, můžete si studio pronajmout i na delší dobu. Samozřejmostí je zaslání receptů a fotek po oslavě.

Dětské oslavy probíhají v českém, anglickém, německém, francouzském či ruském jazyce.

Již téměř 1 500 dětí zažilo narozeninovou oslavu v Chefparade. Pokud budete mít rovněž zájem o originální oslavu, kontaktujte přímo ChefParade na e-mailu [email protected] nebo zavolejte na tel. číslo +420 733 738 521.

Více informací na www.chefparade.cz/akce-pro-deti.

28. 2. 2018Přidat komentář

Vaše jméno:
Předmět:

> Komentáře