Na návštěvě Olympijského festivalu | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Na návštěvě Olympijského festivalu

Už jste se byli podívat na brněnském výstavišti do pavilonu Z? Jestli ne, pak máte ještě šanci. Koná se tam Olympijský festival a končí právě tuto neděli.

Festival nadchne fanoušky Olympijských her i sportovní nadšence. Kromě sledování přímých přenosů olympiády v Pchjongčchangu se můžete těšit na sportovní exhibice a hudební program.
Ve zmíněném pavilonu Z i jeho okolí si můžete vyzkoušet mnoho sportů. Doporučuji se předem podívat na program, abyste věděli čas aktivity, kterou chcete sledovat, nebo si ji mohli přímo vyzkoušet. Místo na vybraných sportovištích si můžete dokonce rezervovat online. Pokud se chystáte na festival s dětmi, určitě si nenechejte ujít aktivitu  Pojď si zařádit. Je to program, ve kterém malým návštěvníkům zapůjčí Trikke, šlapadla, minikola nebo Möllky. Zdatnější malí sportovci si na festivalu mohou vyzkoušet bruslení, rychlobruslení, běh na lyžích, nebo například curling... Dokonce si zde s dětmi můžete vyzkoušet ve snowparku jak lyžování, tak snowboardování.

Na Olympijském festivalu najdete i občerstvení. Ale pozor, již tři hodny před koncem festivalu není téměř z čeho vybírat. Takže pokud počítáte s tím, že si dáte párek v rohlíku, nebo nějakou rychlovku, raději si s sebou svačinu sbalte. Co nás ale zaujalo, že si můžete koupit celý pecen olympijského chleba jménem Karel. Víte, proč se tak jmenuje?

A poslední rada na závěr- opravu se oblečte hodně teple, jinak zmrznete :).

 

Olympijský festival navštívila Vendula Kovářová

23. 2. 2018Přidat komentář

Vaše jméno:
Předmět:

> Komentáře