V Aquapalace Praha zažijete nejen vodní radovánky, ale i dobrodružství v pralese a na poušti | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

V Aquapalace Praha zažijete nejen vodní radovánky, ale i dobrodružství v pralese a na poušti

Jarní prázdniny jsou tu. A pokud zrovna nejste na horách, je pro vaše ratolesti návštěva akvaparku tou pravou zábavou ve dnech vytouženého volna, kdy si odpočinou od školy a povinností. Aby si radovánky užily se vším všudy, připravili jsme pro vás další skvělý, tentokrát zábavou a dobrodružstvím nabitý animační program pod názvem Pralesem a pouští. Ovšem ani vy, rodiče a nebo starší děti, nepřijdete zkrátka. Pro vás jsou tu připravené hudební a taneční večery.

Animační programy se ve Vodním světě Aquapalace Praha těší velké oblibě. Děti, teenegeři a dospělí se na nich vyřádí s našimi zkušenými animátory, ať už při hledání pokladu, při dobrodružství se známými pohádkovými postavami nebo při tanečních kreacích pod vedením tanečníků z Aqua Dancers. Nově se můžete těšit na animační program Pralesem a pouští. Chybět nebude ani spousta hudby a tance. Program začal na začátku února a potrvá až do 30. dubna. V období jarních prázdnin, tedy do 19. března, poběží v denním rytmu pondělí až neděle. Od 20. března se pak přesune na víkend.

Pralesem a pouští

Animační program Pralesem a pouští se inspiroval v Knize džunglí. V resortu Aquapalace Praha se setkáte s oblíbenými postavami jako je roztomilý medvěd Balú, oddaný panter Baghíra či zákeřný tygr Šer Chán. Zavítá k nám samozřejmě i samotný Mauglí. „Je to jediný program, který prochází napříč našimi resorty,“ uvádí nás do situace Dominika Longauerová, event manažerka Aquapalace Praha a upřesňuje co a jak: „Začíná se v hotelové restauraci při snídani, kde se mohou děti s maskoty fotit a hrát si s nimi. Rodiče se tak alespoň v klidu nasnídají.“

Program na celý den

Po snídani se děti i se zvířátky přesunou do akvaparku, kde absolvují zábavnou ranní rozcvičku. V prostorách vlnobití si pak hodinku zařádí na vodních atrakcích s pracovním názvem Saturn a Banán. „Saturn je obrovská nafukovací koule, která má kolem sebe prstenec. Na ten si děti různě naskakují a snaží se na něm udržet,“ vysvětluje Dominika a popisuje druhou atrakci: „Podobně se zabaví i na plovoucím banánu, kde se také budou snažit udržet balanc. Když budou šikovní a nepřevrhnou se, přijde je pozlobit škodolibý animátor a děti budou mít zase co dělat dostat se nahoru.“

Zábava i mimo vodu

Kromě zábavy ve vodě si mohou děti vyzkoušet i různé výtvarné a tvořivé dílničky, kde si vyrobí například svíčku z medových plástů, obrázky z barevného písku v barvách pouště, odnesou si přívěšek ve tvaru zubu jako ozdobu na krk. Dokonce se naučí vázat i liány! Po obědě si odpočinou v Sahaře – v promítacím sále pod plaveckým bazénem, kde se podívají na různé pohádky a filmy. Po večeři je pro děti připravená dětská mini diskotéka. „A jako perličku na závěr jsme připravili čtení na dobrou noc,“ usmívá se Dominika.

Program pro teenegery a dospělé

Protože do akvaparku přicházejí za zábavou i starší děti, rodiče a ostatní dospělí, nezapomněli jsme ani na ně. „Pro tuto skupinu návštěvníků jsme připravili hudební program, jakýsi happy house, s moderními i oldies písničkami, které všichni znají. K tomu proběhnou taneční workshopy s tanečníky skupiny Aqua Dancers. Vaše boky se tak rozvlní například při latinsko-americké zumbě. Ani již zmíněné atrakce banán a Saturn jsou nebudou při zábavě chybět,“ láká nás Dominka Longauerová. Navíc si v průběhu večera mohou dospělí namíchat pod vedením zkušeného barmana také svůj vlastní drink. No kdo by odolal tak lákavé nabídce?

 

Více najdete na www.aquapalace.cz

23. 2. 2017Přidat komentář

Vaše jméno:
Předmět:

> Komentáře