Maxi Mini aneb jaký byl Dětský festival Mini | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Maxi Mini aneb jaký byl Dětský festival Mini

Před nedávnem proběhl v Praze první ročník designového festivalu Mini, který byl zaměřen čistě na děti a jejich potřeby, záliby a rozvoj. A bylo to velké!

Dětských prodejních festivalů je docela dost, ale žádný nenabízí to, co předvedl Mini. Funkční, originální a designové věci. Od oblečení, přes doplňky, hračky, nábytek až po pochutiny nebo kadeřnické služby speciáůně pro děti Funny sussy. Myslím, že nechat se ostříhat v autíčku by se chtělo i leckterému dospělému..:) Organizátorům se podařilo oslovit ty nejlepší, kteří se těmto dětským disciplínám věnují s láskou a péčí a proto se to celé tak nějak strašně moc povedlo.

Pro děti byl připraven i doprovodný program, jako módní přehlídka, cvičení, divadlo pro batolata..Byla tady i velká herna se stavebnicí Kapla od Kidtown, koutek s oblíbenými výrobky od Houpací prkno, ochutnávky sirupů a marmelád a venku si mohly děcka zařádit na nádherných kolech a koloběžkách.

Pokud bych měla najít přece jen nějaké minus, pak to byl catering v suterénu. Chápu, že festival byl designový a tomu chtěli pořadatelé přizpůsobit i jídlo a pití, ale obložený chleba za 88,-, koláč za 58,- a banán za 30,- mi přišlo hodně přes čáru. Myslím, že tady je pro příště jistý prostor pro zlepšení..:)

Moc se těším na další ročník, ale trochu se bojím, že po letošním úspěchu budou organizátoři muset Pélleovu Villu o dvě patra zvednout. 

Pro Kamsdětmi.com sepsala Kateřina Ševčíková

Více fotek najdete na našem facebooku v albu Festival mini. 

26. 4. 2016Přidat komentář

Vaše jméno:
Předmět:

> Komentáře