Gastrotour představí jihočeské speciality i hmyzí lahůdky | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Gastrotour představí jihočeské speciality i hmyzí lahůdky

Příznivci dobrého jídla se 4. října sejdou v Českých Budějovicích na food festivalu Gastrotour. Ten letos představí nejzajímavější lahůdky z regionálních surovin, hmyzí speciality nebo thajskou kuchyni. Na návštěvníky gastro události čekají také kuchařské show Zdeňka Pohlreicha a dalších vyhlášených kuchařů, koncerty nebo divadlo pro děti. Projekt je spolufinancován Statutárním městem České Budějovice.

 Druhý ročník festivalu Gastrotour přinese fanouškům dobrého jídla a pití jedinečnou možnost ochutnat degustační menu nejlepších restaurací z regionu. V průběhu celé akce budou na náměstí Přemysla Otakara II. probíhat kuchařské show v podání Zdeňka Pohlreicha, Petra Stupky, Pavla Vedrala nebo Milana Macháčka, kteří přímo na místě předvedou své umění. Návštěvníci se mohou těšit i na hmyzí speciality restaurace Amigo a autogramiádu Zdeňka Pohlreicha.

V rámci doprovodného programu se představí i hudební skupiny Fellows či Seven. A pořadatelé mysleli také na děti, které se mohou těšit na pohádky Divadla Dokola, školu vaření nebo taneční vystoupení souboru Úsviťáček.

Vstup na Gastrotour je zdarma, projekt je spolufinancován Statutárním městem České Budějovice.

Další informace najdete na https://www.facebook.com/GastrotourCZ.

 

 

29. 9. 2014Přidat komentář

Vaše jméno:
Předmět:

> Komentáře