Cyklus koncertů pro rodiče s dětmi startuje již v sobotu | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Cyklus koncertů pro rodiče s dětmi startuje již v sobotu

Již tuto sobotu od 10 a 12 hodin bude pražské Rudolfinum opět patřit dětem. Nový cyklus koncertů pro děti je tu a je nám velkou ctí, že se náš portál stal mediálním partnerem tohoto krásného kulturního projektu. A těšit se z naší spolupráce můžete i vy, protože kromě pravidelných pozvánek za hudbou připravujeme i soutěže o volné vstupenky a jedna bude spuštěna již velmi brzy!

A o čem konkrétně bude sobotní koncert? O nejpůsobivějším odkazu Bedřicha Smetany či Antonína Dvořáka, o skladbách Bohuslava Martinů, jež se zrodily v zahraničí, nebo o tom, jaké je to tančit na hudbu Leoše Janáčka, povypráví další edukativní koncerty PKF – Prague Philharmonia, tentokrát s podtitulem Já jsem muzikant a přicházím k vám z České země. Cyklus koncertů pro rodiče s dětmi, který začal orchestr pořádat již před 16 lety jako vůbec první těleso v České republice, naváže na dramaturgii minulé sezony, kdy se nejmladší posluchači poprvé setkali s neposednými skřítky Šímou a Lupi.

První koncerty s jemně alegorickým názvem Smetana není jen do kávy! se odehrají již příští sobotu 8. listopadu od 10 a 12 hodin.

Tak jako tomu bylo v minulé sezoně, každý koncert uvede a zakončí již populární písničková znělka Muzikanti s hudbou Pavla Jurkoviče a textem Jiřího Žáčka, ve které zpívají skřítci i celý orchestr včetně dirigenta. A protože je založena na krátkých refrénech, mohou se děti i dospělí jednoduše zapojit svým zpěvem nebo napodobováním hry na různé nástroje. Součástí programu budou opět vědomostní soutěže a pro vylosované šťastlivce mají skřítkové připravenou lákavou odměnu. Další koncerty jsou pak naplánovány na 29. listopad, 14. březen a 6. červen vždy v čase od 10 a od 12 hodin.

Vstupenky v kategoriích pro děti i dospělé je možné zakoupit v kanceláři PKF – Prague Philharmonia, Husova 7, Praha 1 nebo hodinu před koncertem v pokladně Rudolfina.

Další informace jsou k dispozici na čísle 224 267 644224 267 644, na e-mailové adrese [email protected], prostřednictvím webových stránek www.pkf.cz a na Facebooku.

Redakce Kam s dětmi

4. 11. 2014Přidat komentář

Vaše jméno:
Předmět:

> Komentáře