Soutěžte - UKONČENO - Získejte vstupenky na veletrh FOR TOYS | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

UKONČENO - Získejte vstupenky na veletrh FOR TOYS

Kamsdětmi.com se opět stal mediálním partnerem veletrhu FOR TOYS, což nás velmi těší. FOR TOYS se koná v pražských Letňanech ve dnech 25. - 29. října 2018, a my vám díky partnerství můžeme nabídnout spoustu volných vstupenek.

Aktualizace k 11. 10. 11:45: VŠECHNY VSTUPENKY UŽ JSOU ROZEBRÁNY!!!
Těm, kdo správně odpověděli a splnili podmínky soutěže, budeme posílat v následujícím týdnu informace o vyzvednutí vstupenek. 


Pro letošní ročník jsme se spojili s oblíbenou Stezkou korunami stromů Krkonoše. Na našem stánku se tedy můžete těšit na bohatý program, při koupi vstupenky přímo na stánku získáte krásný dárek, takže je určitě na co se těšit. 

Prosíme vás o důkladné přečtení všech informací, podmínek soutěže a možností vyzvednutí vstupenky! Vstupenek máme k dispozici 250 ks. Pro jednoho soutěžícího (jeden e-mail, jednu rodinu, resp. jednu IP adresu, ze které nám píšete) je možné získat nejvýše dvě vstupenky.

Vstupenky budou letos k vyzvednutí přímo před vchodem do výstavní haly. Veškeré informace získáte v potvrzovacích e-mailu na základě vaší účasti v soutěži. Potvrzovací e-mail budeme rozesílat až po ukončení soutěže, nikoli v průběhu.

Termín soutěže je od 9.10.2018 do 17.10.2018. nebo do upozornění o vyčerpání všech volných vstupenek na této webové stránkce.

Upozorňujeme, že čestné vstupenky jsou platné POUZE na 25. a 26.10., nikoli na víkendové dny!


SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ ZDE

 

Prosíme, buďte fér a neposílejte nám soutěžní formuláře z několika e-mailů. Soutěžící, kteří nebudou registrováni v našem klubu nebo kteří se pokusí získat pro sebe více jak dvě vstupenky, budeme automaticky vyřazovat.

V případě vyčerpání vstupenek si vyhrazujeme možnost soutěž ukončit dříve, v tom případě budeme o této skutečnosti informovat na této stránce a na našem facebookovém profilu. Pokusíme se všem, kteří vstupenku získají, co nejdříve odepsat, ale buďte trpěliví. Všem výhercům napíšeme e-mail!

Tak hurá do toho!

Vaše redakce Kam s dětmi