Soutěžte - UKONČENO - Získejte vstupenky na veletrh FOR KIDS | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

UKONČENO - Získejte vstupenky na veletrh FOR KIDS

Kamsdětmi.com se opět stal mediálním partnerem veletrhu FOR KIDS, což nás velmi těší. FOR KIDS se koná v pražských Letňanech ve dnech 4. - 7. dubna 2019, a my vám díky partnerství můžeme nabídnout spoustu volných vstupenek.

VSTUPENKY JSOU ROZEBRÁNY!
VŠEM, KDO SPRÁVNĚ ODPOVĚDĚLI A DODRŽELI PODMÍNKY SOUTĚŽE, JSME POSLALI E-MAIL S INFORMACEMI. 

 


Pro letošní ročník jsme se spojili s oblíbenou českou značkou Boll. Na našem stánku se tedy můžete těšit na edukaci v oblasti dětských školních batohů. Ukážeme vám, kolik všechny ty učebnice a sešity malého prvňáčka váží a jak se správně dětský batoh nosí, aby záda trpěla co nejméně. Děti si u nás budou moct i něco hezkého vymalovat. Tentokrát se tedy budeme věnovat budoucím prvňáčkům a věříme, že to pro návštěvníky bude velmi zajímavé.

Prosíme vás o důkladné přečtení všech informací, podmínek soutěže a možností vyzvednutí vstupenky! Vstupenek máme k dispozici 250 ks. Pro jednoho soutěžícího (jeden e-mail, jednu rodinu, resp. jednu IP adresu, ze které nám píšete) je možné získat nejvýše dvě vstupenky.

Vstupenky budou letos k vyzvednutí přímo před vchodem do výstavní haly. Veškeré informace získáte v potvrzovacích e-mailu na základě vaší účasti v soutěži. Potvrzovací e-mail budeme rozesílat až po ukončení soutěže, nikoli v průběhu.

Termín soutěže je od 27.3.2019 do 2.4.2019. nebo do upozornění o vyčerpání všech volných vstupenek na této webové stránkce.


SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ ZDE

 

Prosíme, buďte fér a neposílejte nám soutěžní formuláře z několika e-mailů. Soutěžící, kteří nebudou registrováni v našem klubu nebo kteří se pokusí získat pro sebe více jak dvě vstupenky, budeme automaticky vyřazovat.

V případě vyčerpání vstupenek si vyhrazujeme možnost soutěž ukončit dříve, v tom případě budeme o této skutečnosti informovat na této stránce a na našem facebookovém profilu. Pokusíme se všem, kteří vstupenku získají, co nejdříve odepsat, ale buďte trpěliví. Všem výhercům napíšeme e-mail!

Tak hurá do toho!

Vaše redakce Kam s dětmi