Dětské středy s tygříkem Maxíkem v Centru Černý Most | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dětské středy s tygříkem Maxíkem v Centru Černý Most

Foto: Tereza Prokopová

> Termín

1.1.2022-30.06.2022

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9

> Popis

Vybrat dětem vhodné kroužky z dnešní nepřeberné nabídky se může zdát jako složitý úkol. Centrum Černý Most proto každý týden nabízí hned několik aktivit, které dětem nejen zaplní volné odpoledne, ale zároveň je budou bavit a něco se při nich naučí. Jednou z nich jsou zábavně-naučné odpoledne s tygříkem Maxíkem. Program probíhá každou středu od 16.00 do 17.00 v Maxíkově. Každý měsíc nese jiné téma a na děti čekají tvůrčí dílny, dětské show, divadlo, soutěže, a hlavně spousta zábavy! Například únor se celý ponese ve sportovním olympijském duchu a bude zakončen slavným Turnajem šampiónů. V březnu a dubnu si zase přijdou na své malí kuchtíci a milovníci čar a kouzel. Kompletní program k aktuálnímu tematickému celku je vždy k dispozici na webových stránkách Centra Černý Most www.centrumcernymost.cz . Tematické celky: únor – Pod pěti kruhy březen – Pohádková kuchyně duben – Škola čar a kouzel květen – Divoký západ červen – Laboratorium doktora Maxíka Kroužek je zdarma pro děti členů věrnostního programu Centra Černý Most a stačí si pouze rezervovat místo předem na [email protected] Registraci do programu lze pak jednoduše provést na webu www.centrumcernymost.cz, kde naleznete i další nabízené kroužky.

> Otevírací doba

každou středu 16.00 - 17.00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 14
Ulice: Chlumecká 765/6
Telefon: +420123456789
E-mail: [email protected]

> Komentáře