Děti na startu vám dají spoustu nápadů pro cvičení s dětmi | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Děti na startu vám dají spoustu nápadů pro cvičení s dětmi

Foto: Zuzana Rybářová

> Termín

25.02.2022-28.08.2022

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Děti na startu vám dají spoustu nápadů pro cvičení s dětmi Jste pedagog, trenér, asistent či vychovatel? Chcete se věnovat cvičení s dětmi, anebo hledáte inspiraci pro své cvičební lekce? Celorepublikový projekt Děti na startu už přivedl k pohybu tisíce dětí od 4 do 9 let, které cvičí s nadšením a bez stresu z výkonů. Zapojte se i vy a vydejte se na některý z workshopů či inspirativních seminářů. Probudit v dětech chuť se hýbat a sportovat pro radost – to je hlavní myšlenka projektu Děti na startu. Odborně vyškolení trenéři a instruktoři ve školách, družinách, kroužcích, mateřských školách, sportovních klubech i fitness centrech pomáhají dětem rozvíjet základní pohybovou motoriku, koordinaci, obratnost, rychlost a sílu. Kurzy kopírují školní rok, výuka je pestrá a zábavná. A nyní se můžete stát instruktorem nebo otevřít nové středisko Dětí na startu i vy! Na workshopech a inspirativních seminářích se dozvíte vše podstatné o projektu, o metodice cvičení, náplni hodin a vše si vyzkoušíte v praxi. Na ukázkové hodině Dětí na startu nebudou chybět základy míčových her, gymnastická průprava, základy atletiky, dozvíte se vše důležité o pohybových schopnostech dětí, o jejich výživě, věkových zákonitostech i o možnosti spolupráce s Českým svazem aerobiku a fitness FISAF.cz, který projekt zaštiťuje. Termíny a místa konání kurzu: 25.–27. únor 2022: Workshop Praha-Klánovice 26.–27. březen 2022: Workshop Praha-Klánovice 21.–22. květen 2022: Workshop Semily 27.–28. srpen 2022: Workshop Praha-Klánovice Více informací: https://fisaf.cz/skolafitnessprofesionalu/nabidka-kurzu/deti-na-startu-inspirativni-seminar/ 23. duben 2022: Inspirativní seminář ZÁSOBNÍK HER NA TÁBORY A ŠKOLY V PŘÍRODĚ, Železný Brod. Program: geocaching, využití koloběžek v projektu, edukace zdravého stravování. 24. duben 2022: Inspirativní seminář TVOŘÍME A MOTIVUJEME K POHYBU, Železný Brod. Program: tvorba pomůcek pro motivaci k pohybu, ukázková hodina „Děti na startu ve školce“, diskuse o přínosnosti projektu. Více: https://fisaf.cz/skolafitnessprofesionalu/nabidka-kurzu/deti-na-startu/

> Otevírací doba

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 5
Ulice: Ohradské náměstí 1628/7a
Telefon: 777668213
E-mail: [email protected]

> Komentáře