Kurzy ledního bruslení s Monkey´s Gym | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Kurzy ledního bruslení s Monkey´s Gym

Foto: Zuzana Rybářová

> Termín

09.01.2022-30.01.2022

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Zkušení instruktoři profesionálních dětských tělocvičen Monkey´s Gym pořádají oblíbené kurzy ledního bruslení pro děti od 4 let na střeše pražské Galerie Harfa. Lekce jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé, protože probíhají v oddělených skupinkách. Hlavní předností těchto kurzů jsou především kvalitní lektoři i zázemí. Délka jednoho kurzu je 55 minut – během dopoledne jsou vždy vypsány 3 termíny (9:00, 10:05 a 11:10 hodin) a kapacita je 15 dětí na každý termín. O děti se nemusíte bát, protože přítomni jsou vždy 3 zkušení lektoři. A co s sebou? Kromě nadšení je vybavte ledními bruslemi, helmou, teplými rukavicemi (ne pletenými) a teplým oblečením (chrániče nejsou potřeba). Po celou dobu kurzu je k dispozici teplý čaj a každý malý sportovec dostane na konci diplom a tatranku. Kapacita kurzů je omezena, proto s rezervací neváhejte. Termíny: neděle 9., 23., 30. 1. 2022 Místo: Kluziště na střeše Galerie Harfa (Českomoravská 2420/15a, Praha 9) Rezervace: https://monkeysgym.webooker.eu/Actions Více na www.monkeysgym.cz

> Otevírací doba

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 9
Ulice: Českomoravská 2420/15a
Telefon: 775161611
E-mail: [email protected]

> Komentáře