Sladké Vánoce 2021 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Sladké Vánoce 2021

> Termín

4.12.2021

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Pardubický zámek rozzáří a provoní Sladké Vánoce – netradiční jarmark, kde si vánoční dárky a dobroty nakoupíte i vyrobíte. Zatancuje k tomu dětský folklórní soubor Sejkory a vánoční představení zahraje Divadlo Pohádka. V rámci vstupného se podíváte i do výstavy Věci vyprávějí, včetně vánočního koutku z 19. století. Děti čeká zimní hra Ježíškova cesta. Vstupné na akci je jednotné – 40 Kč, děti do 3 let mají vstup zdarma. Stánky s dílnami a vánočními ozdobami, dekoracemi či dobrotami budou jak na velkém nádvoří, tak v nově otevřeném společenském sále v druhém patře zámeckého paláce. Prodejci chystají tradiční i netradiční regionální produkty. Milovníky kávy uspokojí pardubická pražírna Barona Café, víno od Železných hor nabídne k ochutnání Vinařství Bítovany, Racional CZ přiveze z Vraclavi ručně vyráběné pralinky a zdravé mlsání připravené speciálně pro návštěvníky Sladkých Vánoc. Chybět nebudou pečené kaštany, uzenářské výrobky, sýry z koliby, svařené nápoje a horká čokoláda. Návštěvníci si vyzkouší drátování stromů života, sestavení skleněných vánočních hvězdiček i zdobení skleněných ozdob, malování na hedvábí, výrobu svíček z včelího vosku a zdobení látkových tašek a triček. Nakoupí skleněné, krajkové či háčkované ozdoby, drobný porcelán nebo vlněné výrobky dílny Momo – obaly na knihy a telefony, penály, tulipány i šperky. Program pro děti i dospělé ve Společenském sále: 10:30 Jak rozmařilá mlynářka lakotila, Divadlo Pohádka 14:00 Chumelí se, chumelí, aneb Od Martina k Lucii, Dětský folklorní soubor Sejkory 14:30 Půjdem spolu do Betléma, Divadlo Pohádka 15:00 Chumelí se, chumelí, aneb Od Martina k Lucii, Dětský folklorní soubor Sejkory 15:30 Jak se Kudla přepočítal, Divadlo Pohádka

> Otevírací doba

10:00 - 17:00

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Pardubice
Ulice: Zámek 2

> Komentáře