Kurz přípravy na porod, šestinedělí a kojení | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Kurz přípravy na porod, šestinedělí a kojení

> Termín

30.11.2021
2.12.2021

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3

> Popis

Zveme vás na dvoudílný kurz praktické přípravy na porod, šestinedělí a kojení s porodní asistentkou Martinou Suchardovou a dulou Monikou A. Kašparovou. Kurz je určen těhotným ženám a také jejich partnerům. Zaměříme se především na to, jak podpořit dobrý průběh porodu a jak zajistit naplňování fyziologických potřeb rodící ženy a jejího dítěte, a také na dobrý začátek kojení. Pokud v době konání kurzu bude možné setkání dostatečného počtu osob, kurz proběhne s osobní účastí v Rodinném centru Kopretina ve Vrchlabí. Pokud nebude možné kurz uspořádat s osobní účastí, potom proběhne formou živého on-line přenosu. V uvedeném termínu a čase jej pak budete moci sledovat přes internet na svém počítači, tabletu či chytrém telefonu. Kdy: 30. listopadu a 2. prosince 2021 od 16:00 do 20:00 hod. (kurz má dvě části) Budeme se věnovat těmto tématům ve dvou blocích v délce 4 hodiny: První část (30. listopadu 2021, 16:00 - 20:00): Zdravé těhotenství Fyziologie porodu (videoukázky) Poporodní bonding – láska po porodu aneb naléhavá potřeba novorozence i jeho matky (videoukázky) Jak se připravit na správný průběh porodu Výběr porodnice Co s sebou do porodnice Porodní přání – jak na to? Doprovod k porodu - kdo a jak může pomoci... Cviky pro snadný porod Diskuze, dotazy Druhá část (2. prosince 2021, 16:00 - 20:00): Kdy odjet do porodnice Polohy během porodu Relaxační a dechové techniky, práce s bolestí během porodu Změny v šestinedělí Kojení, správná technika a polohy při kojení (videoukázky), nejčastější obtíže Základní péče o novorozence Práva rodičky, rodičů a dítěte Diskuze, dotazy Kde: Rodinné centrum Kopretina, Komenského 1248, Vrchlabí (nebo ON-LINE v případě, že by nebylo možné kurz uspořádat s osobní účastí) Cena: 990,- Kč, účast partnera je v ceně Platba hotově na začátku první části kurzu (v případě on-line kurzu platba předem na účet). Místo si rezervujte přes tento formulář (alespoň týden dopředu, vzhledem k omezené kapacitě ale doporučujeme dříve): https://forms.gle/N5rhNfXqxnpoXRP4A Kontakty Martina Suchardová, tel: 776 737 305, Monika Kašparová, tel: 721 731 609, e-mail: [email protected]

> Otevírací doba

16:00 - 20:00

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Vrchlabí
Ulice: Komenského 1248
Telefon: 721 731 609
E-mail: [email protected]

> Komentáře