Předvánoční program pro děti: Santovy sáně i Vánoční expres | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Předvánoční program pro děti: Santovy sáně i Vánoční expres

> Termín

15.11.2021 - 23.12.2021

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Zažít cestu až na severní pól a naladit se na nejkrásnější svátky v roce mohou všichni návštěvníci Centra Westfield Chodov už od poloviny listopadu. V Centru startuje bohatý tematický program, který je určen jak dětem, tak i dospělým. Největší letošní atrakcí je 4D lokomotiva Vánočního expresu. Každý adventní víkend se navíc zákazníci mohou vyfotit s průvodčím tohoto vánočního vlaku. Přímo v nákupním centru na náměstíčku u prodejny Peek & Cloppenburg přistanou 17. listopadu legendární Santovy sáně, v nichž nejen děti skrze úžasnou virtuální realitu zažijí průlet nad severní točnou. Při putování na severní pól nesmí samozřejmě chybět ani tajemná polární záře. Ta bude k vidění od 22. listopadu až do 28. prosince před Westfield Chodov v unikátním obřím stanu Mega Dome. V rámci vánočního programu děti v nákupním centru najdou také kouzelnou mluvící poštovní schránku, do které mohou od 17. listopadu až do 23. prosince vhazovat svá nejtajnější přání. Součástí programu je i vánoční hra spočívající v hledání postaviček tučňáka, skřítka a Santy Clause. Pomocí aplikace #playmagic 1 s rozšířenou realitou se děti mohou s každým z nich vyfotit. Kdo najde všechny postavičky, může se těšit na malý dárek. Více informací najdete na webových stránkách Centra.

> Otevírací doba

otevřeno denně 9:00-21:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha
Ulice: Roztylská 2321/19, 148 00
Telefon: 272 173 677
E-mail: [email protected]

> Komentáře