Pohádka o mašinkách Nejlokomotivovatější lokomotiva | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Pohádka o mašinkách Nejlokomotivovatější lokomotiva

> Videogalerie

> Termín

1.12.2021 - 31.12.2021

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Nejvyšší pan železničář si nechá od černokněžníka Zababy vyrobit tu největší, nejdražší a nejlokomotivovatější lokomotivu na světě. A co se z takové lokomotivy může potom ještě stát? Co na to řekne pan Blahoš a co udělá Šišinka? Po dvou letech opět začínáme hrát jednu z nejoblíbenějších pohádek současnosti „Nejlokomotivovatější lokomotiva“ pro děti od 3 do 12 let. Unikátní zpracování Pohádek o mašinkách znovu vyjíždí na koleje se sedmi vlakovými soupravami a marionetami. Pohádka se bude hrát vůbec poprvé v prostorách Českého vysokého učení technického v Praze 6 – Dejvicích. Na modelové železnici s vláčky LGB hrají herci: Jiřina Vacková/ Martin Bohadlo/ Kryštof Nohýnek/ Jiří Lábus – hlas Zababy. Režie: Lenka Š. Loubalová, scéna: Jaroslav Šebek, hudba: Dominik Renč. Hrajeme 1. i 2. díl. Oba díly na sebe nenavazují, proto se můžete přijít podívat na kterýkoliv z nich. Přesná data a začátky představení najdete na webu: http://www.prodivadlo.cz/index.php/program Vstupné: 180 Kč – zlevněné pro děti a důchodce, 270 Kč – základní, 550 Kč – rodinné pro 3 osoby, 650 Kč – rodinné pro 4 osoby, 750 Kč – rodinné pro 5 osob Adresa: České vysoké učení technické, Jugoslávských partyzánů 1580/3, vchod B, Praha 6 – Dejvice, Centrum města budoucnosti Českého institutu informatiky, robotiky a kybernetiky Kontakt: Divadelní společnost ProDivadlo, Lenka Loubalová, tel.: 736 181 416

> Otevírací doba

10:00, 15:00, 16:30

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha
Ulice: Jugoslávských partyzánů 1580/3, České vysoké učení technické
Telefon: +420 607 436 956
E-mail: [email protected]

> Komentáře