Cestičku za pokladem | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Cestičku za pokladem

> Termín

1.1.2021 - 31.12.2021

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Pohádková cesta v krásné zámecké zahradě. Splňte 8 úkolů, vyluštěte čarovné zaklínadlo k uspání netvora a odneste si zasloužený poklad z královské truhly! Rodinná hra na styl šipkované, která baví malé i velké hledače. JAK TO FUNGUJE? VŠE JE BEZOBSLUŽNÉ, NEMUSÍTE SE OBJEDNÁVAT. NA STARTU SI VYZVEDNETE PLÁNEK S INSTRUKCEMI A VYRAZÍTE, KDY CHCETE ZÁROVEŇ ZDE NAJDETE PODKLADY K ZAPLACENÍ START je u hlavní zámecké brány (u parkoviště před zámkem). hra je rozmístěna v zámecké zahradě. Okruh má cca 1,5 km a vyhraďte si na něj alespoň 60 minut. Kočárky nejsou problém, vstup na kole je zakázán. CÍL (a truhlu s pokladem) najdete na terase obecní kavárny Tančírna (vedle dětského hřiště). Přístupná je bez nutnosti si cokoliv objednat (i když zákusky i kafíčko zde mají výborné. CENA hry je 100 Kč / hráče a obsahuje 1 ks plánku k trase za pokladem + 1 odměnu z truhly.

> Otevírací doba

Dle provozní doby

> Kontakt

Kraj: Olomoucký kraj
Město: Loučná nad Desnou
Telefon: 777 902 738

> Komentáře