KIDS GLADIATOR RACE OSTRAVA | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

KIDS GLADIATOR RACE OSTRAVA

> Termín

18.9.2021

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

TERMÍN: 18. 9. 2021 MÍSTO: AVION SHOPPING PARK, OSTRAVA (MAPA) KAPACITA ZÁVODU: 800 dětí CHARAKTERISTIKA: Upravená trasa hlavního závodu pro malé gladiátory. Závodníci zdolávají originální překážky z hlavního závodu přizpůsobené jejich fyzickým schopnostem. CO OČEKÁVAT? Pestrý mix různých terénů a překážek. Kombinace přírodních překážek s běžeckými úseky Opravdu jedinečný zážitek a opravdový test fyzických a psychických schopností. STAVITELÉ TRATI: Zkušený Gladiator Race team, který se nebojí inovací a již osmým rokem udává směr překážkových závodů u nás. Reprezentanti ČR v Mistrovství světa v Adventure race (nejtěžší závody na světě) s konzultanty ze špičky české OCR scény staví závod pro profíky, ale vnímají i potřeby hobby běžců. MĚŘENÍ A VÝSLEDKY ZÁVODU: měřeno pomocí čipů PARKOVIŠTĚ: poblíž centra závodu (zdarma) ŠATNY, OBČERSTVENÍ, SOC. ZAŘÍZENÍ, ÚSCHOVNA: centrum závodu (zdarma) PREZENTACE NA ZÁVOD: v centru závodu CENY: Vyhlašujeme první tři závodníky v každé kategorii. (medaile 1. - 3. místo, poukazy na startovné)

> Otevírací doba

dle startovní listiny

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Ostrava
Ulice: AVION SHOPPING PARK

> Komentáře