Monkey’s Gym - zkušební hodiny zdarma | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Monkey’s Gym - zkušební hodiny zdarma

Foto: Zuzana Rybářová

> Termín

01.09.2021-30.09.2021

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6, 6-9

> Popis

Začínají zápisy do kurzů cvičení pro děti a není nad to si takový kurz předem vyzkoušet. Pokud hledáte kvalitní, zábavné a ověřené cvičení pro děti od 6 měsíců do 7 let, vydejte se do moderních profesionálních tělocvičen Monkey´s Gym, kde si můžete v září vyzkoušet ukázkové hodiny zdarma! Moderní dětské tělocvičny Monkey’s Gym nabízejí kurzy cvičení pro děti už od 6 měsíců a najdete je na třech místech v Praze. Profesionálně vybavené a bezpečné prostory jsou určené pouze dětem, pro které jsou tu připravené vhodné cvičební pomůcky a gymnastické nářadí. Cvičí se tady podle jedinečného konceptu pohybové všestrannosti pro nejmenší s cílem poskytnout dětem komplexní pohybovou průpravu a budovat v nich lásku k pohybu. Lektoři vedou hodiny podle předem stanovené odborné metodiky, která je sestavena tak, aby u dětí prohlubovala správné pohybové návyky a přinášela jim radost. Samozřejmostí jsou malé skupinky, individuální přístup, bezproblémové omluvy a náhrady, baby-friendly prostředí a radost z každého dětského pokroku. V předsálí můžete navíc posedět u dobré kávy a pozorovat své ratolesti při cvičení. Před nebo po lekci si zde děti užijí hrací koutek, k dispozici jsou jídelní židličky, lehátko, přebalovací pult i vše potřebné k pohodlnému nakrmení. Monkey´s Gym od září startují už 10. rok úspěšných kurzů cvičení, jimiž ročně projde víc než 2 000 malých sportovců! Lekce organizují pro všechny věkové kategorie od 0,5 roku do 7 let a díky velké kapacitě mají pro nové cvičence vždy místo (nejoblíbenější časy a kategorie se ale rychle plní). Přijďte si proto co nejdříve vyzkoušet zdarma cvičení ve zkušební hodině! Termín: od 1. 9. 2021 Místo: Monkey´s Gym Harfa (Galerie Harfa, Českomoravská 2420/15, Praha 9) Monkey´s Gym Šestka (OC Šestka, Fajtlova 1090/1, Praha 6) Monkey´s Gym Baby Club Juklík (U Jezera 2031/34, Praha 5 –Stodůlky)

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 9
Ulice: Českomoravská 2420/15a
Telefon: 775161611
E-mail: [email protected]

> Komentáře