Čtvrteční letní kino na střeše Centra Černý Most: Promítání doplní výstupy stand-up komiků | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Čtvrteční letní kino na střeše Centra Černý Most: Promítání doplní výstupy stand-up komiků

> Termín

15.07.2021-02.09.2021

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

9-14

> Popis

Na střeše Centra Černý Most vyroste po dlouhé filmové pauze letní kino Paramount MA. Každý týden jste zváni na bezplatné promítání populárních komedií a doprovodná stand-up vystoupení se známými komiky. Ke každému vstupu navíc dostanete slevový voucher na lístek do kina CineStar Černý Most. První promítání odstartuje ve čtvrtek 15. července a následně proběhne každý další čtvrtek až do 2. září. Je to ideální příležitost pro všechny milovníky kinematografie vyrazit opět po dlouhé době za zábavou a zhlédnout populární snímky z dílny studia Paramount. Mezi nimi nebudou chybět klasiky jako je Forrest Gump, Pomáda nebo legendární komedie Fotr je lotr. Odlehčenou atmosféru doplní zábavná stand-up vystoupení komiků známých z pořadu Comedy Club vysílaného na Paramount Network. Ta budou vždy tematicky navazovat na daný film. Promítání je pro všechny příchozí zcela zdarma a ke každému vstupu navíc diváci obdrží voucher se slevou na vstupenku do kina CineStar, které se nachází přímo v Centru Černý Most. Všechny filmové zážitky, o které jsme za poslední rok byli ochuzeni, tak doženeme na jednom místě.

> Otevírací doba

každý čtvrtek od 21:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha
Ulice: Chlumecká 765/6, 198 19
Telefon: -
E-mail: -

> Komentáře