Mami, tati, dějou se věci | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mami, tati, dějou se věci

Foto: Eva Kotlandová

> Termín

26.8.2021
11.9.2021

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6, 6-9

> Popis

Zveme vás druhý ročník festivalu, který nabídne divadelní představení, čtení poutavých příběhů i tvořivé dílny pro nejmenší. Program festivalu – čtvrtek 26. srpna 2021 10.00 Čteme dětem odmala I. Setkání s loutkoherečkou divadla Minor Vlastou Špicnerovou, která ukáže dětem i rodičům, jak číst knihy zajímavě. 13.00 Na hodinku k moři Čtení o objevitelském dobrodružství kapitána Kukuka z knížky Jána Uličianského Podivuhodné příběhy sedmi moří a pouštění vlastnoručně vyrobených lodiček. 15.00 Neposlušná kůzlátka / Pohádka o zlobení DivadloBuchty a loutky 16.00 Tvoření s kůzlátky Jednoduché kreslení a aktivity pro nejmenší děti, kterým se pohádka líbila Program festivalu – sobota 11. září 2021 10.00 Čteme dětem odmala II. Jak rozehrát krátký literární text – povídání pro děti a rodiče s lektorkou dramatického souboru Zuzanou Štancelovou. 13.00 Jamování s puntíky Výroba hudebních nástrojů aneb Co si vyrobíš, Aničko, Pepíčku, na to si taky zahraješ společně s ostatními. Pomůže nám knížka Hervého Tulleta LA! 15.00 O pejskovi a kočičce Divadlo Říše loutek zinscenuje nadčasový příběh jednoho roztodivného zvířecího kamarádství. 16.00 Říše loutek Přijďte se podívat, co se děje v divadle, když spadne opona. Komentovaná prohlídka zákulisí divadla.

> Otevírací doba

10:00 - 17:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha
Ulice: Mariánské nám. 1
Telefon: +420 222 113 555
E-mail: [email protected]

> Komentáře