Legendární Praha | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Legendární Praha

Foto: Helena Rosová

> Termín

1.7.2021-30.9.2021

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Zahrajte si přes prázdniny hru Legendární Praha, která je založena na konceptu tzv. „hledaček" – questingu. Hru pro vás připravili naši knihovníci z 21 poboček. Hra začíná ve čtvrtek 1. července 2021. Získejte Koniášův klíč! Hra je zarámována příběhem z uzavřené knihovny, kde se k životu probudil dlouho zahálející Koniáš a už chrastí zápalkami. Cílem hry je překazit jeho plány a sestavit Koniášův Klíč – seznam titulů, které si vložil na seznam knih určených ke zničení, a tím je zachránit. Co vás čeká? Připravené otázky, které naleznete na vybraných trasách. Co vám hra přinese? Radost z pohybu i radost z poznání. Uvidíte novýma očima známá místa v Praze, poznáte místa zasutá a začnete se nově dívat i na běžné věci, které nás denně obklopují. Jak si zahrajete? Připraveno je celkem 18 tras, které se pojí s 21 pobočkami Městské knihovny v Praze. Konkrétně to jsou: Barrandov, Bibliobus v Karlíně, Břevnov, Dejvice, DOK16, Dittrichova, Černý Most, Kobylisy, Korunní, Krč, Novodvorská, Opatov, Ostrčilovo náměstí, Smíchov, Stodůlky, Školská, Ústřední knihovna, Vozovna, Záhřebská. Není nutné absolvovat všechny trasy – zda projdete jednu, pět nebo všechny, je jen na vás. Po dokončení trasy si můžete v příslušné pobočce vyzvednout malou odměnu. Chcete projít všechny trasy? Doporučujeme: zajděte si do některé z výše uvedených poboček pro herní plán. Ten pomůže přehledně sestavit celý Koniášův Klíč, a především to je vizuálně originální suvenýr. Detailní informace o každé trase, včetně otázek najdete na webové stránce www.legendarnipraha.cz

> Otevírací doba

10:00-20:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha
Ulice: Mariánské nám. 1
Telefon: +420 222 113 555
E-mail: [email protected]

> Komentáře