V Mendelových stopách | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

V Mendelových stopách

> Termín

1.6.2021 - 23.7.2021

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

9-14

> Popis

V Mendelových stopách Interaktivní městská hra v ulicích Brna Hrajte od 1. června do 23. července 2021 Brno je ohroženo rozpínající se zhoubnou odrůdou hrachu. Vydáš se ve stopách vědecké práce Gregora Johanna Mendela a zjistíš, jak ji zastavit? Kdykoliv během hracího období vyraz sám nebo se svým týmem na trasu hry, při níž se nejen dozvíš něco o slavném vědci, ale také vyzkoušíš svůj postřeh, důvtip a dovednosti. Jak se zapojit do hry? Hra je určena pro hráče od 15 let, mladší zájemci mohou hrát v doprovodu starších kamarádů či rodičů. Hra zabere několik hodin až půlden čistého času, není však nutné ji odehrát v kuse. Průchod hrou si můžete rozvrhnout podle svých časových možností kdykoliv v herním období. Nejde o čas, ale o to dojít až do cíle. Pro všechny úspěšné hráče a týmy máme drobnou odměnu na památku, pro několik vylosovaných pak speciální ceny. Přečtěte si pravidla hry, níže se zaregistrujte a od 1. června se vydejte hrát! Pro aktuality sledujte facebookovou událost hry.

> Otevírací doba

Dle webu

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: Mendlovo nam. 1a

> Komentáře