Příbor: Poklad Boroveckých rybníků | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Příbor: Poklad Boroveckých rybníků

> Termín

1.6.2021 - 31.10.2021

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Hra pro všechny generace v nádherné krajině Lašské brány Beskyd. Osm tématických tras tě zavede na kouzelná místa čtyř obcí: Kopřivnice, Štramberka, Příbora a Hukvald. V cíli můžeš nejen vypátrat poklad, ale současně si díky krásným místům tohoto regionu uvědomit, že poklady se ukrývají na každém kroku. Hru Lašský poklad si zahrajete na 8 různých trasách v Lašské bráně Beskyd. Po 2 trasách najdete v Kopřivnici, Štramberku, Příboře a Hukvaldech. Každá z těchto 8 tras má vždy 3 stanoviště. Na každém stanovišti vám skřítek Lašánek položí 3 hádanky. Za své odpovědi na stanovišti získáte určitý počet bodů. Na každém stanovišti si pak body správných odpovědí sečtěte. Součet si dobře zapamatujte nebo poznačte. V cíli trasy vám tyto součty pomohou najít poklad. Skřítek Lašánek vás za každý objevený poklad odmění drobným dárkem a samolepkou. Když na soutěžní ústřižek nalepíte samolepky ze všech 8 tras, vyplníte potřebné údaje a doručíte jej do 31. října 2021 některému z informačních center – v Kopřivnici, Štramberku, Příboře, nebo na Hukvaldech, můžete se zúčastnit také hry o další hodnotné ceny. Vyplněný slosovatelný ústřižek osobně předejte, vhod’te do schránky IC, nebo zašlete poštou na IC Kopřivnice, Obránců Míru 368/1A, 742 21 Kopřivnice. Do 30. listopadu 2021 vyhlásíme vítěze soutěže o další hodnotné ceny. Sledujte nás na www.lasska-brana.cz a sociálních sítích Lašské brány Beskyd.

> Otevírací doba

Neomezeně.

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Příbor
Ulice: Borovecké rybníky

> Komentáře