Za Hliníkem, ale také za spící princeznou do Humpolce | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Za Hliníkem, ale také za spící princeznou do Humpolce

> Termín

1.6.2021 - 31.12.2021

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Délka trasy: 5 km Obtížnost: Lehká trasa vedoucí z velké části po rovince kolem památek města a pak lesní cestou k hradu. Výlet není možné jet s kočárkem (lesní cesta s kořeny – leda byste se z Orlíku vrátili stejnou cestou). Pejsky vzít můžete. Výlet projdete volným tempem za necelé dvě hodinky. Legenda pro rodiče a popis trasy: Milí cestovatelé, Humpolec má sice za sebou přibližně osm set let existence, ale nic jej neproslavilo tolik jako film Marečku, podejte mi pero a věta z úst herce Zdeňka Srstky: „Hliník se odstěhoval do Humpolce.“ Člověk, kterého nikdy nikdo neviděl, a přesto ho zná téměř celý národ, tu má muzeum a pamětní desku. Přitom je Humpolec krásné město, jež vzniklo jako strážné místo uprostřed pohraničních hvozdů, kterými vedla důležitá stezka z Prahy na Moravu, a je plné úchvatných zákoutí. My vás provedeme centrem do staré židovské čtvrti, kolem hřbitova a romantických rybníků až ke zřícenině hradu Orlík. Kvůli luštění tajenky si nemusíte kupovat vstupenku do žádného objektu.

> Otevírací doba

Dle webu

> Kontakt

Kraj: Vysočina
Město: Humpolec
E-mail: [email protected]

> Komentáře