festival Divadelní svět Brno 2021 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

festival Divadelní svět Brno 2021

> Termín

22.5.2021 - 23.5.2021

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Už několik ročníků festivalu Divadelní svět věnovalo část svého programu i dětskému divákovi. Těžko si ale představit, že by dětem zahlceným online výukou, online kroužky a online (ne)setkáváním s kamarády udělala radost nějaká ta online pohádka. Takže kudy do divadelního světa, když ne skrz obrazovku počítače? Víkendový program na zahradě u Divadla Polárka! SOBOTA 22. 5. 10.30 / Taneční hodiny pro malé a ještě menší neboli TANČÍRNA (Divadlo Polárka) / pro diváky 2+ 15.00 / Jabloňová pohádka (Loutky bez hranic) / pro diváky 4+ 17.30 / David a Goliáš (Toy Machine) / pro diváky 3+ NEDĚLE 23. 5. 10.30 / Deset-dvacet-Sova! (Damúza) / pro diváky 4+ 15.00 / Cvičenci za čárou (Re:Kabaret) / pro diváky 5+ 17.30 / David a Goliáš (Toy Machine) / pro diváky 3+ Kudy vede cesta: interaktivní procházka divadelním Brnem Na nejrůznější cesty se vydáváme každý den. Do školy, na nákup, za kámošem, k babičce. Většinou to ani není tak daleko a nestojí nás to žádné větší úsilí. Ale pak jsou cesty delší, složitější a trnitější, které nás však dovedou k něčemu, o čem se nám ani nesnilo… cesty, kde překonáváme sami sebe. Chceš jednou být malířkou, vědcem nebo astronautkou? Nebo ještě vůbec netušíš kudy se dát? Podstatné je, zda máš dost odvahy vydat se na cestu za splněným svého snu. Na cestě Tě čeká 6 zastavení, 6 divadel a 6 malých průvodců, kteří Tě provedou a budou Ti inspirací.

> Otevírací doba

Dle programu

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno - Veveří
Ulice: divadlo Polárka

> Komentáře