TVOŘÍME S VÍLAMI: Příměstský tábor pro slečny 9 - 12let | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

TVOŘÍME S VÍLAMI: Příměstský tábor pro slečny 9 - 12let

Foto: Martina Šímová

> Termín

16.8.2021 - 20.8.2021

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

9-14

> Popis

Příměstský tábor je založen na ucelené metodice, která respektuje věk dětí a jejich potřeby a zájmy. Podporuje v nich tvořivost, kreativitu, spolupráci a vzájemný respekt ve skupině. Součástí metodiky jsou také každodenní pohybové a taneční aktivity. Slečny se mohou těšit na tvoření, vaření, péči o sebe i přírodu, informace o bylinkách a jejich využití. Toto vše je doplněné výukovým programem zaměřeným na význam vody, půdy, vzduchu a slunce v našem životě. Kdy se tábor koná? pro slečny 9 - 12 let: 16. - 20. 8. 2021 Jaká je cena? 680 Kč / 1 den 3 400 Kč / 1 slečna / 1 týden 6 200 Kč / 2 sestry nebo 2 kamarádky / 1 týden V návaznosti na ucelenou metodiku, lze objednat pouze celý všech 5 dní. Co vše je v ceně zahrnuto? ♡ vílí sukýnka pro každou účastnici od Milujsukni ♡ focení s Vílí fotografkou ♡ pitný režim a ovoce po celý den ♡ zdravý oběd a odpolední svačinky ♡ úhrada materiálu na všechny činnosti ♡ podle počasí - výlety do okolí / koupání v přírodním jezírku ♡ v závěru tábora proběhne společný piknik pro děti, rodiče i prarodiče s lektory tábora A kde budou tábory probíhat? Zázemím nám je naše centrum rozvoje Měsíčnice na Rudolfově v nadstandardním prostředí přírodních zahrad (více jak 9000m2), které budeme plně využívat. Pro bližší informace a přihlášky s podrobnými informacemi prosím kontaktujte naší Bohunku. Bohunka Trhlíková: 724 219 897, [email protected]

> Otevírací doba

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: Rudolfov
Ulice: Pod Ohradou
Telefon: 724 219 897
E-mail: [email protected]

> Komentáře