Malé rošťáky nadchnou zábavné lekce venkovního cvičení | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Malé rošťáky nadchnou zábavné lekce venkovního cvičení

Foto: Zuzana Rybářová

> Termín

06.05.2021-30.06.2021

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Jsou již vaše děti po dlouhém čase bez pohybu k neudržení? Těší se na cvičení, běhání a dovádění s kamarády? Už je nebaví jen hraní na hřištích a prolézačkách? Pak je jistě nadchnou venkovní lekce cvičení, které pořádají zkušení instruktoři profesionálních dětských tělocvičen Monkey’s Gym. Období bez sportu a pravidelného pohybu bylo tak dlouhé. Proto chtějí zkušení instruktoři z Monkey’s Gym nyní všem dětem umožnit pořádně si zasportovat pod odborným vedením, vydovádět se na čerstvém vzduchu, naučit se novým dovednostem a zažít zábavu mimo domov. Při venkovním cvičení využívají spousty pomůcek tak, aby malé sportovce pohyb skutečně bavil. Lekce mají předem stanovenou náplň a jejich cílem je oživit v dětech již získané dovednosti a také je opět naučit i něco nového. Lekce jsou určeny pro kategorii Neposedů (18–30 měsíců), Rošťáků (2,5–4 roky) a Parťáků (4–6 let). Kde se lekce konají: Na pobočkách Monkey´s Gym na venkovním hřišti Galerie Harfa na Praze 9 a na zahradě Monkey´s Gym Juklík na Praze 5. Termín: od 6. 5. do 30. 6. 2021 Více informací: www.monkeysgym.cz

> Otevírací doba

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 9
Ulice: Českomoravská 2420/15a
Telefon: 775161611
E-mail: [email protected]

> Komentáře