PoT_SUMMER CAMP + WORKCAMP | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

PoT_SUMMER CAMP + WORKCAMP

Foto: Lucie Bakalářová

> Termín

15.8.2021-21.8.2021

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

9-14

> Popis

- táborová základna Soseň, okr. Rakovník - ubytování ve dřevěných chatkách s palandami, kuchyň a jídelna v přilehlé zděné budově, sociální zařízení v přilehlé budově (WC, sprchy s ohřevem vody) - vlastní autobusová doprava zajištěná z Kadaně do Sosně a zpět - čas odjezdu v dopoledních hodinách (15.8.2021), čas příjezdu v odpoledních hodinách (21.8.2021) - tábor je určený pro děti od 10 let nebo mladší s alespoň částečnou znalostí anglického jazyka - součástí tábora je workcamp za účasti zahraničních dobrovolníků (v případě negativního vývoje pandemie a s tím souvisejících opatření zajistíme dobrovolníky z ČR, kteří jsou cizinci dlouhodobě žijící na našem území, nebo čeští dobrovolníci s výbornou znalostí anglického jazyka) - program tábora je zaměřen na zlepšování jazykových znalostí a dovedností dětí formou her, samozřejmostí jsou i tábornické aktivity jako táborák, učení tábornických dovedností, apod.

> Otevírací doba

týdenní pobytový tábor

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Kadaň
Ulice: Kpt. Jaroše
Telefon: 734468449
E-mail: [email protected]

> Komentáře