Dobrodružná venkovní online hra v Brně | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dobrodružná venkovní online hra v Brně

Foto: Zuzana Slámová

> Termín

22.4.2021 - 30.6.2022

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Kam vyrazit s dětmi? Pojďte si zahrát dobrodružně-naučnou online hru v přírodě! Dozvíte se, jak rychle dokáže letět vážka, kdo je „kukačka“ mezi motýly, jak dýchá potápník a spoustu dalších zajímavostí ze světa pod stébly trávy. DOBRODRUŽSTVÍ V ŘÍŠI HMYZU si užijí děti do 10 let. Při návštěvě v laboratoři omylem vypijí zmenšovací lektvar a jen s pomocí broučích přátel můžou zjistit, jak se zase zvětšit. Trávník je jako džungle a brouci jsou velcí jako sloni. Aby děti získaly suroviny na zvětšovací lektvar, musí se nejprve osvědčit v hmyzí říši a splnit zadané úkoly. HLEDÁ SE BOMBUS je detektivní hra pro všechny od 11 let. Z louky za vesnicí náhle zmizeli čmeláci a nikdo neví proč. Místní entomologická společnost proto povolala na pomoc mladé detektivy. Ti musí sesbírat informace a důkazy, stanovit podezřelé a zjistit, kam se čmeláci poděli. Přidáte se k nim? Všichni hráči se můžou těšit na malou odměnu a prvních 300 úspěšných řešitelů navíc čeká speciální bonus! Podrobnosti a instrukce k oběma hrám najdete na www.lipka.cz/zahmyzem. Venkovní online hry nachystala Lipka ve spolupráci s Cryptomanií místo tradičních oslav Dne Země na Kraví hoře. Cílem je zábavnou formou upozornit na ubývání hmyzu z naší krajiny.

> Otevírací doba

dostupné celodenně

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: park Kraví hora
Telefon: 543 330 838
E-mail: [email protected]

> Komentáře