Letní příměstský tábor v ZOOPARKU Stěžery 2021 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Letní příměstský tábor v ZOOPARKU Stěžery 2021

> Termín

12.7.2021-16.7.2021
19.7.2021-23.7.2021
2.8.2021-6.8.2021

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Věk dětí přijatých na tábor 6-12 let (mladší/starší děti lze přijmout po dohodě) Nástup dětí 7.30 – 9.00 Odjezd dětí 16.00 – 17.00 Po dohodě lze čas individuálně přizpůsobit. U větších dětí můžeme zajistit vyzvednutí na MHD zastávce autobusu č. 16 Letní příměstský tábor se bude konat v areálu ZOOPARKU Stěžery. Děti se mohou těšit na prostředí s exotickými druhy zvířat, kdy se dostanou i do míst, kam běžní návštěvníci nemohou. Každý den se děti budou zabývat jiným druhem zvířat. Seznámí se s prostředím, kde žije, čím se živí a jak je náročný jejich chov. U vybraných druhů děti připraví krmení a následně i zvířata nakrmí. Mimo aktivit spojených se zvířaty se mohou děti těšit na výtvarné aktivity a soutěže, kdy si každé dítě odnese výhru. V ceně jsou zahrnuty 2x svačina a oběd. Děti budou mít dále k dispozici občerstvení a ovoce. Pitný režim zajištěn po celý den. V případě nepříznivého počasí se program přesouvá do budovy Ekocentra.

> Otevírací doba

7.30 – 17.00

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Stěžery
Ulice: ZOOPARK Stěžery

> Komentáře