Příměstské GLADIATOR RACE KEMPY | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Příměstské GLADIATOR RACE KEMPY

> Termín

19.7.2021-23.7.2021
16.8.2021-20.8.2021

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

PROČ S NÁMI ?! Protože milujeme sport a máme vizi. Sport je naší vášní, životem i profesí. INSTRUKTOŘI Profesionální pedagogové se specializací tělesná výchova a sport, dlouholetí trenéři atletiky, ledního hokeje a florbalu, instruktoři horolezení, aktivní účastníci závodů Gladiator Race. POŘADATEL Sportvisio z.s., pořadatel největší sportovní akce východních Čech - Hradeckého půlmaratonu a maratonu Hradec Králové, překážkových závodů Gladiator Race a dalších sportovních akcí pro širokou veřejnost. ZAMĚŘENÍ: Všeobecná sportovní příprava pro všechny děti ve věku 7-15 let. Kemp je vhodný pro jakoukoli sportovní úroveň dovedností dětí, podle které budou rozděleny do skupin. Tematicky laděný program ve stylu výcviku gladiátorů. Více než 5dní plných aktivit, výzev, zábavy, překážek, nevšedních zážitků a her vedoucích ke zlepšení kondiční přípravy dětí a jejich všestrannému pohybovému rozvoji. Budeme nejen běhat, skákat, přelézat, podlézat, ale také procvičovat paměť, orientaci, rovnováhu a obratnost. Spolu s tím se zaměříme se na rozvoj dalších gladiátorských cností – odvahy, udatnosti, šlechetnosti a brát ohled na slabší a vzájemně si pomáhat a hrát fair play. Dále se děti seznámí se základy různých sportů a sportovních disciplín, pravidel her atd. Vše je přizpůsobené dovednostem a věku dětí a může se měnit s ohledem na aktuální letní počasí. Využije se Sportovní park a dostihové závodiště v Pardubicích k dispozici budou překážky ze závodu Gladiator Race. Pokud dětem nevadí, že se trochu zapotí, namočí a občas ušpiní – tak je tento camp určen právě pro ně!

> Otevírací doba

8:00 - 16:30

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Hradec Králové
Ulice: Kemp a koupaliště Stříbrný rybník

> Komentáře