Příměstské sportovní kempy | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Příměstské sportovní kempy

> Termín

12.7.2021-16.7.2021
26.7.2021-30.7.2021
9.8.2021-13.8.2021
9.8.2021-13.8.2021

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

PROČ S NÁMI ?! Protože milujeme sport a máme vizi. Sport je naší vášní, životem i profesí. INSTRUKTOŘI Profesionální pedagogové se specializací tělesná výchova a sport, dlouholetí trenéři atletiky, ledního hokeje a florbalu, instruktoři horolezení. POŘADATEL Sportvisio z.s., pořadatel největší sportovní akce východních Čech - Hradeckého půlmaratonu a maratonu Hradec Králové, překážkových závodů Gladiator race a dalších sportovních akcí pro širokou veřejnost. ZAMĚŘENÍ: všeobecná sportovní příprava pro všechny děti ve věku 6-15 let. Kemp je vhodný pro jakoukoli sportovní úroveň dovedností dětí, podle které budou rozděleny do skupin. NÁPLŇ PROGRAMU: aktivity zařazené do programu vedou ke zlepšení kondiční přípravy dětí a jejich všestrannému pohybovému rozvoji, se spoustou legrace a nevšedních zážitků. Děti se na našem sportovním kempu seznámí se základy různých sportů a sportovních disciplín, pravidel her atd. Vše je přizpůsobené dovednostem a věku dětí a může se měnit s ohledem na aktuální letní počasí. Nově zařazujeme Den s GLADIATOREM s tréninkem zdolávání originálních překážek.

> Otevírací doba

8:00 - 16:30

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Hradec Králové
Ulice: kemp a koupaliště Stříbrný rybník

> Komentáře