Strasti babky kořenářky | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Strasti babky kořenářky

> Termín

13.2.2021 - 7.3.2021

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Jaké asi může mít babka kořenářka v únoru starosti? Dostali se jí do bylinek moli? Prokousaly myši piksly s kloubním mazáním? Nebo je to úplně něco jiného? Možná cítí ve všech kostech, že je blížící se bylinkářská sezóna ohrožena. Babka už není nejmladší, těžko si sama poradí a proto potřebuje právě vás! Vydejte se do lesa s otevřenýma očima i srdcem a určitě pomůžete Kořenářce odhalit toho, kdo ohrožuje nejen sběr bylinek, ale i samotný les. Trasa s úkoly bude tentokrát rozdělena na dvě části. Kratší vede nejprve po zpevněné, potom po lesní cestě. Je průjezdná terénním kočárkem a měří 2 km. Delší trasa měří 3 km a terén je více divoký. Obě trasy začínají na červené značce za hájovnou "U křivé borovice", rozdělují se u přístřešku "U Huberta" a opět se potkávají u přístřešku "U křivé borovice. "Nejbližší zastávka MHD je "Ruda", nebo "Říčanská". PRACOVNÍ LISTY, které volně navazují na tuto trasu (k absolvování trasy je nepotřebujete) získáte zde: https://www.luzanky.cz/Akce/63943/Receptar-babky-korenarky-pro-dospele-i-deti

> Otevírací doba

13.2.2021 8:00 - 07.3.2021 20:00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: Obě trasy začínají na červené značce za hájovnou
Telefon: 549216949
E-mail: [email protected]

> Komentáře