SEDMERO CEST pro nadšené záchranáře | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

SEDMERO CEST pro nadšené záchranáře

> Termín

8.2.2021 - 30.6.2021

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Krátké trasy pro malé i velké se zdravotnickou tematikou. Připraveny jsou 3 úrovně otázek, nejlehčí otázky zvládnou i děti od 3 let a na své si přijdou i starší děti a dospělí. Cesty se budou otevírat postupně. Prvních 6 cest je volně přístupných v aplikaci Lapka. Poslední, bonusová, cesta má náročnější terén a vzdálenost a je potřeba se na ni elektronicky přihlásit a znát indicie získané z předchozích cest. Na akci není nutné se elektronicky přihlásit. Jak si aplikaci stáhnout a používat? Pozor, nejedná se o klasickou mobilní aplikaci, ale webovou! 1. Webovou aplikaci stačí stáhnout na plochu telefonu. Klikněte na odkaz www.lapka.luzanky.cz , dejte stáhnout a zvolte variantu "přidat na plochu". Webový prohlížeč sám nabídne vložení aplikace na domovskou stránku. Případně využijte menu webového prohlížeče a vyhledejte možnost "přidat na domovskou stránku". 2. Je důležité povolit přístup k zjišťování polohy GPS. Druhý a zásadní krok je povolení přístupu k zjišťování polohy pomocí GPS. Pokud webový prohlížeč nemá přístup k poloze GPS, musíte toto oprávnění přidělit přímo webovému prohlížeči. Na systému Android se jedná většinou o Google Chrome, systémy iOS mají prohlížeč Safari. 3. Stáhněte si vybranou trasu a buďte na procházce offline. Poté si v seznamu tras najdete stezku, na kterou chcete vyrazit. Stáhnete si ji do telefonu (v pravém horním rohu). Poté by měla fungovat, i když budete offline.

> Otevírací doba

08.2.2021 8:00 - 30.6.2021 12:00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: Park Lužánky
Telefon: 737454370
E-mail: [email protected]

> Komentáře