Letní příměstský tábor - AKČNÍ | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Letní příměstský tábor - AKČNÍ

> Termín

12.7.2021-16.7.2021

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR 12. – 16. 7. 2021 věk: od 6 do 12 let, čas 7:30 – 16:00 hod. cena: 2 490,- Kč Tento tábor je koncipován jako výjezdový. Nebude mít pevnou základnu. cena zahrnuje: doplnění pitného režimu, náklady na vedoucí, cestovné, vstupné CENA NEZAHRNUJE JÍDLO. Budeme jezdit na výlety a není v naší moci všude zajistit kvalitní stravování. Nachystejte svým dětem PITÍ (bude průběžně doplňováno) JÍDLO NA CELÝ DEN. Vždy budeme mít možnost drobného nákupu nebo rychlého občerstvení. s sebou: plnou láhev na pití, vhodné oblečení dle programu Přesné informace budou doplněny a včas předány rodičům. PROGRAM 1. část je tzv. “suchá“ varianta / 2. část tzv. “mokrá varianta“ Pondělí 12. 7.: Tramtáryje s koloběžkou / Laser game Boskovice Úterý 13. 7.: Fajnpark Chlumec n. C. / BRuNO family park Středa 14. 7.: Velká dohoda – Lipovec / Aquacentrum Pardubice Čtvrtek 15. 7.: Muzeum smyslů + Petřínská rozhledna Praha Pátek 16. 7.: Pevnost poznání / Jump Academy Olomouc

> Otevírací doba

7:30 – 16:00

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Svitavy
Ulice: Purkyňova 284/1
Telefon: 734 287 285

> Komentáře