Příměstský tábor Mrňouskové | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Příměstský tábor Mrňouskové

> Termín

16.8.2021-20.8.2021

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9

> Popis

Příměstský tábor pro nejmenší děti Spousta her, výtvarných činností,výlety a legrace pro malé táborníky, kteří si chtějí vyzkoušet jak to na táborech chodí. Tábor není fyzicky náročný, je brán ohled na věk a pohybové schopnosti dětí. Skupinka dětí je malá se zvýšeným počtem pedagogického dozoru. Stravování zajištěno dovážkovou firmou. Vaří z čerstvých surovin, nepoužívá polotovary. Termín: 16.8.- 20.8. 2021 Místo: DDM ALFA Pardubice, Družby 334 Cena: 2 000 Kč V ceně tábora: pedagogický dozor, stravování (obědy,2x denně svačina), pitný režim, materiál, celodenní výlet (při plném obsazení míst), vstupné, doprava, pojištění. Program tábora bude přispůsoben aktuálnímu vývoji epidemie COVI 19 a opatřením vlády. Předběžný plán: návštěva Kouzelné zahrady, loutkového divadla, celodenní výlet do ZOO, výukové programy, táborové soutěže,sportovní, pohybové a rukodělné činnosti.

> Otevírací doba

8:00 - 16:00

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Pardubice
Ulice: Družby 334
Telefon: 724 851 142
E-mail: [email protected]

> Komentáře