Příměstský tábor - sportovní park | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Příměstský tábor - sportovní park

> Termín

9.8.2021-13.8.2021

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

základní informace: termín: 9. – 13. srpen 2021 hl. vedoucí: Michal Čumpl, [email protected], 777-670-598 zajištěno: oběd (včetně pití), svačina, vstupní karta do parku, materiál, odměny, vstupy na další akce, pedagogický dozor, pojištění lokalita: Srdcem dění bude park Na Špici, kde stejně jako v loňském roce bude mnoho stanovišť. Také se budeme snažit zajistit dětem aktivity mimo sportovní park. Zkusíme domluvit plavání, lanové centrum, laser game a podobné aktivity. Vše bude záležet na domluvě s místními sportovními organizacemi. vlastní průběh dne: Každé ráno se sejdeme v DDM v 8:00 hodin, přibližně v 8:30 hodin vyrazíme do města. Nahlásíme se na hlavním stanovišti Na špici, kde dostaneme podrobný program na daný den pro naši skupinu. Tento program bude koordinován tak, abychom využili co nejvíce stanovišť, vyhnuli se čekání a frontám. Přibližně v 15:30 hodin vyrážíme zpět do DDM, s ukončením každodenní činnosti počítáme v 16:00 hodin. V některé dny dohodneme sportovní aktivity mimo sportovní park. I tak ale dodržíme sraz a návrat, abychom se vyhnuli zbytečným komplikacím. Tábor je určen pro věkovou kategorii: od druhé třídy. Kontaktní osoba: Michal Čumpl - tel.: 777670598, [email protected]

> Otevírací doba

8:00 - 16:00

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Pardubice
Ulice: Družby 334
Telefon: 777670598
E-mail: [email protected]

> Komentáře