Hurá na prázdniny | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hurá na prázdniny

> Termín

3.7.2021-10.7.2021

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Pobytový tábor proběhne ve Vysokém Mýtě, ve středisku volného času Mikádo. Je určen školním dětem, které rády tvoří a poznávají zajímavá místa. Dopravu na tábor a zpět si zajistí rodiče. Na děti se budou 3.7.2021 v 10:00 hodin v Mikádu těšit vedoucí - Zora Hrabaňová a Jana Ševčíková. Cílem tábora je poznat Vysoké Mýto a okolí, přírodní a historické zajímavosti lokality Českomoravské pomezí - výlet do Litomyšle a Nových Hradů. Seznámit se s novými kreativními technikami: práce s papírem – deník a krabičky, tisk na textil, práce s fimo hmotou. Prožít s kamarády týden plný nevšedních zážitků. Cena zahrnuje pojištění, náklady spojené s pobytem, stravu /5x denně/, pitný režim, vstupné a dopravu na výlety, materiál na tvoření. Podrobné informace a podklady potřebné k nástupu na pobytový tábor obdržíte e-mailem na konci května. Případné dotazy vám zodpoví hlavní vedoucí tábora Zora Hrabaňová - tel. 607253956

> Otevírací doba

pobytový tábor

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Vysoké Mýto
Ulice: Choceňská 190
Telefon: 607 253 956

> Komentáře