MUZEUM JAKO MALOVANÉ! | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

MUZEUM JAKO MALOVANÉ!

> Termín

1.2.2021-23.4.2021

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Muzeum je stále uzamčené! Neproklouzne do něj ani myška. Štěstí, že jej lze omrknout alespoň zvenku při fajn procházce po zámeckých valech! Ale i tak se nám po vás, naši milí malí návštěvníci, moc stýská a těšíme se, až vás zase přivítáme na nějaké bezva výstavě! A než se tak stane, přicházíme se soutěží pro vás, naše nejmenší návštěvníky. Namalujte nám a inspirujte nás, jakou výstavu byste chtěli u nás vidět! A zkuste tak vyhrát dárek a volnou vstupenku do muzea pro své rodiče! Byly by to hračky z našeho muzejního fondu? Nebo loutky, filmoví hrdinové či pohádkové postavičky? Chcete, aby se výstavní sál proměnil v jednu velkou autodráhu nebo obří pokojíček pro panenky? Namalujte, na jakou výstavu byste se těšili nejvíce, pošlete nám svůj vyfocený nebo naskenovaný obrázek na adresu [email protected] a my je všechny hrdě vystavíme na našich webových stránkách. A ještě navíc z nich každý lichý týden vylosujeme tři výherce! Pravidla Výtvarná soutěž probíhá od 1. února 2021 až do 23. dubna 2021 a zúčastnit se mohou všechny děti od 1 roku do 15 let. Každý lichý týden začíná nové kolo soutěže (téma zůstává stále stejné) a vždy v pondělí vylosujeme z obrázků poslaných v předešlých dvou týdnech tři šťastné výherce. Vyfocené či naskenované obrázky posílejte na [email protected] a v e-mailu uveďte křestní jméno dítěte a jeho věk. Případně i krátký text s konkrétním popisem, o co se jedná. V případě výhry si odměnu můžete osobně vyzvednout na zámku ve Východočeském muzeu v Pardubicích po předem domluveném termínu a času na tel. 736 519 016. Zasláním obrázku zároveň souhlasíte s jeho medializací.

> Otevírací doba

losování výherců každé druhé pondělí, soutěžit možno po dobu trvání akce

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Pardubice
Ulice: Zámek 2
E-mail: [email protected]

> Komentáře